Варто прочитати

 

Сашко Дерманський. Трилогія про Чудове Чудовисько

А ось-вже знайомий нам автор - Сашко Дерманський. Читали про вужа Ониська?А тепер ще обовязково прочитайте про Чудове Чудовисько та Погане Поганисько.

 

 Сашко Дерманський – один із небагатьох українських дитячих письменників, який справді вміє писати смішно. Йдеться не про легенькі усмішки від поодиноких вдалих жартів чи застиглої посмішки від зчитуваної іронії або сарказму, які виловлює дорослий читач, а про справжній сміх від добротного гумору, доступного і дорослим, і дітям.

. Ілюстрували книжки Максим Паленко та Іван Сулима.



На сьогодні пригодницьку трилогію Сашка Дерманського завершено, є "Чудове Чудовисько", "Чудове Чудовисько в Країні Жаховиськ" та "Чудове Чудовисько і Погане Поганисько".
Головні персонажі повістей – дівчинка Соня, її рожевий у фіолетові цяточки друг Чу (властиво, Чудове Чудовисько) і компанія, яка то тут, то там допомагає друзям урятуватися від чергової халепи.
Обережно: із книжок можна дізнатися багато відьомських секретів, адже Соня – маленька відьма, яка живе у великому місті.
Трилогію написано з доброю долею гумору, проте їй не бракує й гостроти, конфлікту і переживань за долі головних героїв.



 Замовляйте книги в бібліотеці


що читати


«Великий вибух, або К. проти К.»
Книжка про інтернет-дружбу «Великий вибух, або К. проти К.» від Барбари Космовської та Ґжеґожа Каспенде нещодавно вийшла в українському перекладі. Цей чудовий тандем двох польських письменників створив твір, який актуальний сьогодні як ніколи. У сучасному світі знайомства та спілкування перенеслися у соціальні мережі і починається це вже із дитячого віку. У мережі ти можеш бути ким тобі завгодно, «твоя інтернет-сторінка витримає все». Але багато чого виявляється брехнею, яку зазвичай ти нав’язуєш собі сам, бо так хочеш бачити себе. У книжці така брехня стає явною і тоді це вже не зупинити, бо як те, як ти подаєш себе іншим, не є твоєю справжньою сутністю? І через це тебе почнуть зневажати? Із такими та іншими проблемами зустрічаються герої цієї історії.


«Я завжди писатиму у відповідь»

Тема дружби у літературі одна із основних, на нашу думку, адже саме дружба та друзі формують людину та її характер. Так Кейтлін Аліференка написала про реальну історію листування її самої та хлопчика Мартіна із Зімбабве. А почалося все із домашнього завдання. Дівчинці із Сполучених Штатів потрібно було написати листа комусь закордон. І коли всі її однокласники вибрали Європу, Кейтлін написала до африканської країни. Відтоді діти почали листуватися і стали найкращими друзями. Із книжки ви можете дізнатися про зріз життя дітей у двох різних материках, але це не стає на заваді дружбі.


«Манюня»

Розповіді про дружбу із дитинства так добре вдаються авторці книжки «Манюня» Наріне Абґарян. Історія про двох дівчат-підлітків, Манюню та Наріне, свого роду спогади про дитинство самої авторки. Така світла та кумедна книжка спонукає і нас самих зануритися із головою у спогади про власне дитинство та безтурботні дні. Герої «Манюні» завжди потрапляють у комічні ситуації разом із інколи грізною, а інколи не дуже бабусею Манюні, добрим та чуйним татусем та купою інших родичів.

Читаємо книгу Галини Вдовиченко "36 і 6 котів" 
  

Хвостаті герої, опинившись без прихистку, оселяються в домі доброї пані. Це 36 дорослих і 6 котів-малюків, з різними здібностями та звичками. Вони допомагають Стасю, племіннику пані Крепової, зробити його кав’ярню найкращою в місті.


 
Історія про 36 і 6 котів — ніби яскравий динамічний мюзикл. Перед вами постають то смішні сцени, то зворушливі, то з’являється музика і коти один за одним починають танцювати.    Усі персонажі книжки настільки оригінальні, що ви легко «впізнаєте» їх після кількох перших розділів.

 Одноокий Кутузов розмовляє смішним вуличним жаргоном, часто вставляючи словечко «карочі». Репліки Коментатора Чорного кота — ніби шаблони телерепортажів. Мале кошеня Яків у кожного про щось допитується. А улюблена примовка песиміста Ковбасюка — «Ніц із того не вийде».


. Заряд позитиву та гарних вражень від читання гарантовано!

 

Немає коментарів:

Дописати коментар